Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés
habataitara nevű felhasználó kérdése:

Tegnap elkezdett zsibbadni a nagy lábujjam és azóta nem múlt el és már alig érzem. Nemrég, pontosabban tegnap előtt vettem új cipőt lehet az a probléma?

ápr. 17. 17:15  Privát üzenet  

A válasz
Masszírozd ki a zsibbadást. Aztán húzd fel az új cipőt, és ha újra elkezd zsibbadni, akkor a cipő az oka.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 17. 17:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mivan velem? Miért nem érdekel úgy semmi? A 2 hónapja történt dolgokra gondolok mert akkor még jól voltam
Múlt héten voltam lovagolni, és leestem, háttal a földnek. Derék fájás már elmúlt, de a mellkasom fáj mikor veszem a levegőt, meg amikor sétálok. Mi lehet a probléma? Ez elmúlik majd magától?
Csináltattam sminktetoválást múlt héten. Kb 3 hetes terhes voltam, nem tudtam róla. Lehet vmi probléma?
Mitől lehet ez? Mikor pisilek akkor éget és csíp, de utána nem meg előtte sem, csak pisilés közben. Mitől van ez? Köze van ahhoz hogy most múlt el a náthám?
13 éves fiú vagyok, ma elkezdet fáj a seg lyukam és nedves dolgot éreztem a seg lyukamnál és múlt hónapban fájt a vizelés és voltam ezzel orvosnal csa az elöző problémával nem...
Mindkét kulcs csonti árkom és a hónaljak be vannak dagadva. A menstruáciom is megjött pedig 1 hete múlt el. Nyirok probléma? Van valakinek ilyen tapasztalata?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!