Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Műtessem meg a porckoronsérvem...

Műtessem meg a porckoronsérvemet? Mit ajanlotok

Figyelt kérdés

Olyan emberek valaszat varnam tobbnyire akik esetleg hasonlo servvel kuzdenek illetve akik esetleg meg is mutettek, lassan tobb mint feleve nem alszok egy ejszaka sem jol, a servem miatt, mar a cataflan sem feltetlen segit reggelig, mert mire felkelek hajnalban mar amiatt kelek fel mert faj a hatam és gorcsolnek az izmaim, nem tudom hogy ez minden porckorongservesne ilyen e, de nagyon kibirhatatlan mar, nem tudom hogy ilyen e, azaz hogy az izmaim is a hatamban meg fent a lapockaimnal is gorcsolnek normalis e, ilyen gyulladasos.. Gyogytorna ugye elég draga, eddig egy alkalmon voltam, lehet majd meg megyek, csak nem tudom hogy er e valamit, mert nehezen hiszek benne, hogy sz meggyogyitana.

Egy ismerosom szerint csak rosszabb lett ha jol emlekszem mutet utan, nem tudom hogy megeri muteni? Mert valamit csinalnom kene, mert ez igy nem maradhat, legalabb is nehezen tudom hogy feleve nem alszok, esetleg orvosi ellatastol is fugg? Hogy ha sokat fizetek jobb lehet? Mutottek mar valamit ezzel? Jobb lett? Megeri?



#műtét #gyógyulás #Porckorongsérg
2019. ápr. 19. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Évente jár pár alkalom ingyenes gyógyfürdő és gyógytorna, csak fel kell íratni az orvossal. Elsőre ezt tenném.
2019. ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha magad rendszeresen végzed a gyógytorna gyakorlatokat, akkor nem drága, csak az ember kényelmes és nem akarja a megszokott életét egy gyógytornával "felborítani" (tudom magamról). Én egy teniszlabdával alszom hosszú évek óta, ha fáj, akkor betolom a gerincem mellé megfelelő helyre, ahol csökkenti a fájást és el tudok aludni (újra). Működik, rettegek minden orvosi beavatkozástól.
2019. ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nekem nem csak lent faj hanem az izmaim a lapockamba gorcsolnek stb.. nem tudom hogy ilyen e ez mindenkinek de szornuy a fajdalmak valtakoznak..
2019. máj. 16. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!