Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó panaszom a torokköször...

Állandó panaszom a torokköszörülés mi okozhatja? Refluxom is van meg poratka allergiám is szedek rá gyógyszert de a panasz ugyanugy megvan ez a tünet mostmár mindig fent fog állni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 11:31
 1/10 anonim válasza:

Nekem is sokàig torok köszörülèsem volt egy nagy tüdőgyulladàsbòl kigyògyulva is.

Èn pròbàltam odafogyelni rà, amikro köszörültem akkor ittam egy jò kis kamillateàt meg avval nagyon jò öblögetni a garatot. Langyos kamillateàba egy kis kanàl sò!! Öblögest napi2x.

Ird hogy jobb e lett.

2019. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De miért van ez a tünet a reflux okozza ezt a torokköszörülést meg ezt a nyálkát vagy mi ?
2019. ápr. 20. 11:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő, a reflux és az allergia is okoz nyákot a garatban, ezért kell köszörülni a torkot.
2019. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De lassan már egy éve a gyógyszerek ellenére is vérvétel stb és mégsem hagy el ez a torokköszörülés
2019. ápr. 20. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Pszichésen is lehet, a refluxodat, gondolom, gyógyszerrel kezeled, tehát az már nem ingerelheti a torkodat. Elmehetsz gégészetre, de valószínűleg inkább pszichológushoz.
2019. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szedem a pantoprazolt mert reflux lehet pszihèsen is ?
2019. ápr. 20. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Éppenséggel reflux is lehet pszichésen, de azért szedd a gyógyszert, de én most a torokköszörülésre mondtam, hogy lehet pszichés. Egyfajta tikk (tic) vagyis kényszercselekvés.
2019. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De a nyálkát érzem a torkomban és akkor a nyálkát mi termeli nem a reflux ?
2019. ápr. 20. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
A reflux az nem nyálka, hanem gyomorsav. A nyálka az felsőlégúti fertőzés.
2019. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De nekem a torkomba termlelődik a nyál és azért kell köszörülnöm a torkomat és köhögnöm is a vérem is jo volt akkor mi termeli a nyált ?
2019. ápr. 21. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!