Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Valtozoan alszom, sokszor vegkimerultsegbrn esem be az agyba. Maskor ket orat alszok. Ma ugy ebredtem hogy faj a szemem, egrk belul. Ha lecsukom a szemem olyan erzes mintha nyitva lenne. Szemeszet nrgativ. Nagyon aludnom kellene, maskor sanval altatoval is alig alszok. Olyan mintha epulnek lefele, mert nem kielegito az alvadom. Nem birok gondolkodni se, se dolgozni. Sok vizsgalat volt, verkep negativ, se fertozes, se gyulladas. Szemeszet is negativ. Megsincs konnyem se, szaraz a szemem. Panikkal kelek sokszor. Sok vizet iszok. Antidepik nem hadznaltak csak rosszabb lett.

2019. ápr. 20. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is szerintem ezeket a tüneteket erős stressz okozza és lehet az életmódod sem megfelelő. Mennyi koffeint fogyasztasz? Milyen ételeket eszel és milyen rendszerességgel táplálkozol? Rendszeresen ugyanabban az időpontban fekszel és kelsz? Sportolsz valamit? Vitaminokat szedsz?
2019. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kavet nem iszok, stresszesen elek. Rendszertelenul eszek valtozo hogy mit, mennyit. Altalaban kevesebbet egyszerre naponta tobbszor. Vitaminokat szedek, szedtem tobb felet.
2019. ápr. 20. 19:08
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.


Idővel kiderült, hogy három helyen volt a szervezetemben súlyos, életveszélyesnek mondható keringési zavar, melyet több, mint egy tucat orvos nem vett észre, és félrekezelt. Háromszor feküdtem kórházban, egy rakat vizsgálaton voltam túl, még közvetlenül, pontosan ott, ahol a legnagyobb baj volt - is voltam ultrahangozva HÁROMszor. Egyetlen egyszer sem sikerült észrevenni egyetlen orvosnak sem.


Hat hónapig lábadoztam, mire visszaszedtem a súlyom, és megerősödtem megint.


Végül egy nagyon komoly diéta, és egy speciális belgyógyászati gyógyszer segített, és több tucat ember imádsága hallgattatott meg, akik értem fohászkodtak.

2020. jún. 12. 15:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!