Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vér fojt a végbelemből, miért?

Vér fojt a végbelemből, miért?

Figyelt kérdés

A mai napon elmentem a mosdóba, elvégeztem a nagydolgom, de éreztem, hogy valami folyik odalent, letoroltem papírral, mikor megnéztem a papír csupa vér volt. A székleten magán nem láttam vérre utaló jelet, az nem volt véres, vagy legalábbis nem látszott. A végbélnyílásomon nincsen semmijen külsérelmi nyom, de a bal oldalt,a hasam eléggé fáj, fölg ha mély levegőt veszek.

Másnak is volt már ilyen panasza?


2019. ápr. 26. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy végbél repedés,lehet hogy aranyér lehet hogy más. Ez nem játék. Menj orvoshoz.
2019. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet aranyér is. Menj orvoshoz, vagy az erölködéstől megpattanhatott egy ér.
2019. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz és vizsgàltasd ki magad. Nem jàték!!
2019. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen menj el orvoshoz, minél előbb. Főleg, hogy fáj is a hasad. Meg nemcsak a wcpapír lett véres, mert esetleg kidörzsölte törlés közben, hanem konkrétan vér folyt ki belőled. Ne halogasd. Lehet, hogy nem komoly, de akár valami komoly is lehet, amit jó minél előbb észrevenni. Még ma menj el a háziorvosodhoz és mondd el neki, hogy mi történt, ő majd elirányít, hogy hova kell menned. Illetve lehet, hogy már ennyiből tudja, hogy ez mennyire sürgős.
2019. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelentem, még élek, azt hiszem vastagbél divertikulumom van, hétfőn megyek a háziorvosomhoz.
2019. ápr. 27. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó! 😊
2019. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!