Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fogyaszthatók alkoholt?

Fogyaszthatók alkoholt?

Figyelt kérdés

10 éve epilepsziás vagyok mindig amikor roham volt csak oldalra fordult a fejem de nagyon ritkán volt roham aztán egy éve volt egy nagy rohamom és 4 napig nem vettem be a gyógyszert folyamatosan reggel este kell szedni és majd csak az 5 nap jött ki a roham és nem egyből És ha alkoholt innak akkor egyből kijönne?

Meg melyik alkohol fajtát lehet innom?

Tudom nem lehetne..

Winpat meg lamolepet szedek


2019. ápr. 30. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyet! Max. egy szem bon bon meggyet ehetsz. És tanulj meg helyesen írni. Azt lehet!
2019. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy nem lehet, akkor mia kérdés, mit akarsz?
2019. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem figyelt kémia órán és azt hiszi a borban vagy a sörben nem metilalkohol van. Kutyafajták vannak nem alkoholfajták. Ha azt sem tudod mit akarsz inni akkor egészségesen sem lenne ajánlott, mert éretlen vagy hozzá. Így meg pláne nem lehet, hacsak nem akarsz rohamot kapni.
2019. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akartam írni etil alkohol. A metiltől még meg is vakulnál 😁
2019. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!