Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A tegnap este helyeztem fel a...

A tegnap este helyeztem fel a hüvelyembe a Canesten GYM Unot pár perc múlva folyékony formában jött kifele ez normális? Reggelre még a bugyim tele volt olvadt kapszulával Vajon hatott e a kapszula?

Figyelt kérdés

2019. máj. 3. 00:43
 1/3 A kérdező kommentje:
*GYN Uno Elnézést
2019. máj. 3. 00:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kapszula sokkal könnyebben kifolyik, mint a tabletta, így azzal azonnal vízszintbe kell kerülni felrakás után. Vagy az is lehet, hogy nem raktad elég mélyre. Az normális, hogy reggel, amikor felkelsz a maradék kifolyik, de addig nem kéne.
2019. máj. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felhelyezett kúppal lefekszel gyorsan, és lehetőleg nem kelsz már fel semmiért. Jó mélyre kell felhelyezni, és lehetőleg ne forgolódj és mocorogj az ágyban. Én be szoktam tenni ilyenkor eü. betétet is.
2019. máj. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!