Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gondot jelenthet ez az anyajeg...

Gondot jelenthet ez az anyajegyszerű folt a derekamon?

Figyelt kérdés

Pár napja felfedeztem eut a foltot magamon. És eléggé paranoiás típus vagyok sajnos.

19/L


2019. máj. 11. 00:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Privátba elküldöm a képet, mert sajnos máshogyan nem fogom tudni.
2019. máj. 11. 00:45
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Megoldottam, itt a kép.

2019. máj. 11. 00:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem tűnt fel a létezése én megmutatnám orvosnak. De szerintem kicsi az esély rá, hogy baja van.

Rajtam nagyon sok új kijött. Az orvos szerint kamaszkorban sokaknál jelentkeznek újak.

Párévente amúgy érdemes megnézetni őket, és persze magadnak szemmel tartani nem-e változnak.

2019. máj. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el vele a bőrgyógyászatra, beutaló sem kell. Nem anyajegynek tűnik, de ha szükséges akkor időben eltávolítják ott helyben.
2019. máj. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne tűnne anyajegynek? Közel sem biztos, hogy helyben eltávolítják. Sőt.

Évente ajánlott az anyajegyvizsgálat, így a helyedben kérnék időpontot és az összeset megmutatnám a biztonság kedvéért.

2019. máj. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Jó volna, ha látná bőrgyógyász. Ö tudná, mit kell (vagy nem kell) csinálni.
2019. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!