Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek a pszichiáter...

Szerintetek a pszichiáter felírhat epilepsziás rohamra gyógyszert?

Figyelt kérdés
Utoljára két hete volt epilepsziás rohamom és április 30.-án bevittek a kórházba (vagyis a pszichiáter írt oda beutalót) de csak az e heti hétvégére engedtek haza. Nem szeretnék visszamenni. Csak itt jön a csavar hogy az epilepsziás roham mellett (ami legutóbb április 30.-án) volt nekem vannak irreális gondolataim meg kényszergondolataim. Ezekre én nem gondolok ezek csak eszembe jutnak. Kórház előtt még nem voltak olyan gondolataim, hogy valakinek adnék pofont. Kórházban jelentek meg ezek a gondolatok. Szóltam is erről az orvosnak aki adott Rivotrilt. Bevettem és nem hatott semmit, mert ez szorongásoldó. Másnap meg elismeri az orvos hogy hát a Rivotril nem való pofonadós, irreális gondolatokra. Tehát az orvos előre tudta hogy a Rivotril nem fog hatni. Szedek még Parnassant, Lamolepet, hangulatjavító gyógyszert. Hangulatjavító gyógyszer nem kell mert nem vagyok depressziós. Ez a kórházban dolgozó orvos egy amatőr. Ja meg eddig mindig kaptam szopogatós tablettát aminek nem tudom a nevét. (ami gyógyszer) de erre a hétvégére nem kaptam. Múlt héten hétvégén, szopogatós tablettát. Ezen a héten pénteken beszélgettem az orvossal de erről nem szólt. Volt ideje szólni szerintem. Kórház előtt hatott a Parnassan most meg nem hat. Szerintetek ez azért nem hat mert a többi gyógyszer "megöli" a Parnassan hatását?
2019. máj. 12. 12:16
 1/2 anonim válasza:
Igen, felírhat
2019. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az epilepsziát a pszichiáter nem tudja megállapítani, vagyis nem is írhat fel rá gyógyszert.

Neurológushoz menj el, ott csinálnak EEG-t, és beállítja a megfelelőt gyógyszer, megfelelő dózisban.

2019. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!