Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egész nap hanyingerem van de...

Egész nap hanyingerem van de nem hanyok Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Éjszaka 3 körül felkeltem mert hányingerem volt feküdtem egy darabig hátha el múlik de nem. Ki mentem a mosdóba mondom hátha hanyok és jobb lesz de nem hanytam ott ültem vagy 15 percet. Vissza mentem lefekudni. Többször ki mentem a mosdóba de tényleg semmi max öklendeztem. Fel keltem reggel Meg mindig szarul voltam de el ment3m iskolába 5 órám volt ki bírtam valahogy ( iskola előtt vettem be egy B6 ot). Nemrég haza jöttem es meg mindig rosszul vagyok. Nem nagyon ettem ma csak valami csokis keksz féleséget de nem esett jól az sem. Inni ittam vizet és éjszaka kólát hogy hatha segit de sokra nem mentem vele. Mit csináljak? Valaki volt már így?

2019. máj. 17. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomorsav szokott ilyesmit csinálni, a kólát mindenesetre felejtsd el, mint gyógymódot. Igyál sok vizet és menj el dokihoz hétfőn ha nem jobb.
2019. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lány fiú? Mit ettél elötte? Mi okozza?

Am gyömbér, tea és étkezési keksz

2019. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok nem tudom mitol lehet ez.de meg most sem változott semmi
2019. máj. 17. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemi életet élsz vagy az kizárhato teljesen?
2019. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát kb majdnem fél éve nem szóval ez kizart 😃
2019. máj. 17. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkpr gyomorrontás keksz meg tea
2019. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!