Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet bőrrák? (Kép)

Ez lehet bőrrák? (Kép)

Figyelt kérdés

2 hete lettem figyelmes egy (szerintem) új anyajegyre, bár nehéz megmondani hogy új-e mert elég sok anyajegyem van, viszont ez akkor éppen piros volt, és olyanom még sosem volt, ezért már abban az állapotban lefényképeztem, és figyelemmel tartottam. Ma amikor mentem szoliba, megnéztem és most már fekete. Egyébként elég pici, kb 1mm.


Természetesen foglalok időpontot vizsgálatra, de addig sem hagy nyugodni. Nektek mi a véleményetek? Kiemelkedő, szabályos vonalai vannak viszont a színelváltozás aggaszt.


2 hete: [link]

Ma: [link]


2019. máj. 19. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, meg kell mutatni a szakembernek.
2019. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem rák. De az a biztos, ha megnézeted.
2019. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ha azon aggódsz, hogy rák-e, akkor miért nem mentél még el orvoshoz, és miért mentél szoliba, ami fokozhatja a kockázatát?!

Egyébként szerintem sem az, de mivel változott a színe, ajánlott megnézetni.

2019. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább érszeplő vagy hogy nevezik nekem is van egy pár de az a biztos ha megnézeted
2019. máj. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Évente ajánlott az anyajegyvizsgálat.

A szoláriumozás meg egyáltalán nem.

2019. máj. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!