Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek volt még ilyen illetve...

Dolly992 kérdése:

Kinek volt még ilyen illetve hasonló tünete? Kérem akinek volt és volt javúlás irjon felvenném vele a kapcsolatot.

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok.

2018 novemberèven kezdődött nyomó,szúró érzés a mellkasomban bal oldalt.

Semmi megeröltetés nélkül jelentekeztek a tünetek.Egyszerüen fekszem az ágyon és elkezd szúrni meg nyomni bal oldalt.

Voltam a sürgösségin megvizsgaltak nem sziv probléma.De nem tudják hogy mitöl van.Attak gyogyszereket.

2019 jauárban már szonte napi szinten jelenkeztek és még a bal lábam illetve a bal kezen zsibbad és olyan égetö érzést is érzek.

Ismét voltam sürgösségin.Ortopéd megvizsgállt kiirt MRI vizsgállatra.Ott látták hogy a hátam kicsit görbe de semmi egyéb.

Kiírt gyogytornára amit a mai napig csinállok és nem jobb semmi.

Továbbra is szúr,nyom valami és zsibbad a kezem meg a lábam.De már nem tudok hova illetve kihez menni.


2019. máj. 20. 12:47
 1/2 anonim válasza:
100%
Idegi vagy lelki alapú is lehet, nálam pánikbetegség miatt rohamszerűen lépett fel ilyen szúró érzés. Nem múlt el teljesen, viszont a magnézium és a citromfűtea nagyon sokat segített. Ne idegeskedj vagy ne félj attól, hogy holnap újra előjöhet ez a szúró érzés, mert az még csak tetézi. Inkább próbálj meg korán lefeküdni, a stresszes dolgokat kiiktatni az életedből. Meg ami nagyon fontos szerintem, hogy beszélj a baráti körödben erről valakinek aki meg tud nyugtatni, hogy semmi komoly bajod nincs. Írj, ha gondolod, 21/L:)
2019. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lelki eredetű lesz az inkább, ha nincs semmi bajod a leleteid szerint.
2019. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!