Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tarkótáji fájdalom?

Tarkótáji fájdalom?

Figyelt kérdés

Tarkónál fáj a fejem egy hete, és elég aluszékony is vagyok. Továbbá kicsit úgy érzem, néha nehezebben fókuszál a szemem,zúg a fülem, és enyhe székrekedésem is van .


Ugyan 1.5 éve voltam koponya és nyaki gerinc MR-en, most nem régen pedig háti és ágyéki MR-en, de ekkor még ezek nem álltak fennt. Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet?


Nagyon félek mi lehet.


Köszönöm a válaszokat.


21/F



2019. jún. 9. 17:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elég szabálytalanul "hordom a fejem", előrehajolva. Lehet ez okozza a problémát?
2019. jún. 9. 18:03
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért voltál MR vizsgálatokon? A tünetek kezdetekor, vagy közvetlenül az előtt tapasztaltál-e bármi szokatlant? Lázad vérnyomásod hogy áll?
2019. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindkettő rendben elvileg. Végtagi fájdalom miatt, anno pedig fejfájás miatt voltam MR-en.
2019. jún. 9. 18:46
 4/14 anonim ***** válasza:
A végtagi fájdalom és a fejfájás oka kiderült?
2019. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Elég gazdag lehetnek a szüleid, ha fejfájás miatt 40ezer forintos vizsgálatot csinálsz, miközbe tudod, hogy rosszul tartod a fejed.

Miért nem tartod jól?

2019. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy a szülei fizették a vizsgálatokat?


Ezeket támogatja a TB is.


Mi a baj a fejtartásoddal?

2019. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak a fejemet eddig is rosszul tartottam, a tünetek meg most jöttek. A fejfájás meg megszűnt ami miatt mentem annó, de az ugye már régen volt.
2019. jún. 9. 20:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor talán izomgörcs. A régit és a mostanit is magyarázná, plusz egybe vágna a tartáshibával.


Advilt próbálj, ha igazam van enyhíteni fogja. Ha nem, akkor okoskodunk tovább.

2019. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Szerencsére a tb nem támogatja, izomgörcsös panaszok esetén 100ezer forintos extra vizsgálatokat.

Miért az alsó hátadat vizsgálták, ha a fejed fáj? :D

Túl sok a zsé otthon?

2019. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt a végtag miatt vizsgálták.
2019. jún. 9. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!