Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulamutetem lesz. TOBBI LENT!?

Mandulamutetem lesz. TOBBI LENT!?

Figyelt kérdés
Szerdai napon mandula mutetem lesz, es penteken illetve szombaton lesz 2buli, amit nem akarok kihagyni. Mutetem sem szeretnem lemondani mivel 2hetente állandóan be van gyulladva a mandulam es vegre ido pontot kaptam. Szerintetek engedjem el a bulit? Vsg hétvégére mar semmi bajom nem lesz?

2019. jún. 27. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd meglátod hogy érzed magad. Lázad nem lesz az biztos. Kiabálni, énekelni gondolom nem fogsz. Megerőltető táncot sem ajánlom, és a szeszes ital fogyasztást is mellőzni kellene.
2019. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát öregem te nem hiszem hogy buliba fogsz menni. nagy valószínűséggel kb 3-4 napig kis mértékben vért fogsz köpni és van esély rá hogy ki kell szednie az orvosnak az alvadt vért a manduládból.
2019. jún. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!