Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezekre lenhet inni?

Ezekre lenhet inni?

Figyelt kérdés

El szeretnék menni a barátaimmal bulizni de nem tudom ezekre a gyógyszerekre ihatok e

Nem nagy ivásra kell gondolni max 2 pohár boros-cola

Quetiapine-Teva Lendin Xanax Helex (ez az esti Xanax helyettesitoje) illetve Dulsevia-t szedek ezekre lehet inni ?

Vagy baj lenne ha ki hagynám aznap amikor bulizni megyek?



#Quetiapine-Teva Lendin #Xanax Helex
2019. jún. 29. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olvasod a gyógyszereid betegtájékoztatóját? Eleve minek szedsz ennyi xart? Sajnos NEM! Xanaxra szigorúan tilos alkoholt inni. Ezek nem cukorkák, hkgy egyszer beveszed aztán nem. Elhagyni is fokozatosan lehet őket.
2019. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A szüleik adják nekem igy tájékoztatot sosem láttam csak a dobozt amiben van

Depresszio miatt kell szednem

1hét múlva barátnőmnél alszok és fel vetetbe hogy menjünk el valahová szórakozni pár csajjal az osztályból mint csajos este

Nagyon szeretnék velük menni mert ez új osztály és ugynézki be fogadtak pedig félévkorváltottam sulit

2019. jún. 29. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem! Egyikre sem szabad. Ha mégis iszol, jó eséllyel rosszul leszel.
2019. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem! Viszont szabad inni vizet, üdítőt, alkoholmentes sört, kölyökpezsgőt.
2019. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenre lehet csak nem szabad!

Kérlek szépen ne igyál ezekre és ne hagyd ki a gyógyszeredet, nyilvánvaló fiatal vagy még és tudom fontosak a barátok meg a buli, de ezeket a gyógyszereket biztosan nem véletlenül írta fel az orvos!

Hidd el alkohol nélkül is érezheted magad jól buliban IS. :)

2019. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!