Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbelgyullad lehet?

Vakbelgyullad lehet?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kezdődött. Fájt a hasam egy csíkban vegig a köldökömnél és hatul a hatamnál is ugyanúgy egy sávban. Vettem be ra gyógyszert. Másnap egész jól ereztem magam. Aztan szombaton es tegnap megint fájdogalni kezdett. Az elején ment a hasam is az már alabb hagyott illetve láz és hányás nem volt csak úgy fel van puffadva a hasam és elég szeles is vagyok mostanság. Viszont ha eszem vqgy iszom mindig fajdogal itt ott. Olyan mintha a szélgorcs lenne. Ma nincs orvos azért írok ide hátha valaki tud valami okosat mondani. Még fiatal vagyok és nagyon megijjedtem :(
2019. júl. 1. 06:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy rosszabb nem lett azota a fájás és néha elmulik majd élő jon újra.
2019. júl. 1. 06:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt látatlanban nem lehet diagnodztizálni. Elkaphattál egy vírust is vagy valami rosszat ettél. Próbálj diétázni, probiotikumot szedni, sok vizet inni és pihenni. Ha rosszabb lesz akkor ne várj az orvossal. Nem kell rögtön megijedni. Nem minden hasfájás vakbél.
2019. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Liz* ***** válasza:
Úgy tudom a féregnyúlvány gyulladásnál elviselhetetlen, szúró fájdalmat lehet érezni, úgyhogy nem hiszem, hogy az. Ide is azt tudom írni, hogy a Salvus víz csodákra képes, esetleg próbáld meg, amíg nem lát egy orvos.
2019. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül ügyeletre mentünk. Virus fertőzést állapítottak meg. Kaptam egy injekciót rá aztán pihenés
2019. júl. 1. 16:09
 5/5 Liz* ***** válasza:
Jobbulást!:)
2019. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!