Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Talpi szemölcsöt távolítottak...

Talpi szemölcsöt távolítottak el valakinek lézerrel?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat? Mennyi idő a gyógyulás, marad-e heg utána? A kenegetés különféle kencékkel sajnos nem használt és a fagyasztás sem sajnos.
2019. júl. 2. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked mi lett vele? Nekem januárban lett lézerezve egy szemölcs a talpamon, nem jött ki...februárban megint lézerezve lett,.akkor sem jött ki...írt az orvos Verumalt, azzal ecseteltem, valamivel kisebb lett..közben találtam vérrehulló fecskefüvet, 3 hétig kentem vele napi 4-5 alkalommal!! Valamivel kisebb lett..most a héten, tehát 4 napja meguntam az egészet, és az eleven, hús vér szemölcsre tettem Acetocaustin savat, rettenetesen marta a talpam és alig tudtam ráállni, de úgy láttam, hogy a gyökerét még mindig nem szedte ki. Egy kisebb lyuk lett a talpamon és még láttam egy apró részt a szemölcsből. Ahogy terheltem, az feljött a felszínre, megint tettem rá 2 napja..elkezdett begyógyulni a seb, de látszik, hogy véres, eleven..nem tudom, hogy szétmarta e a szemölcsöt vagy csak a bőrt..


Már mindent próbáltam, tehetetlen vagyok, vírus ölőt is szedek 1 hónapja, de semmit nem használ..


Ja és az első lézer után nekem lett felette is egy kisebb szemölcs, amit a Verrumal kihozott, de most megint látom azt is, hogy visszajött...


Mit tegyek? 😭

ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!