Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérszegénység utal rákra?

Vérszegénység utal rákra?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap voltam vérvételen ma jöttek meg az eredmények és az orvosom azt mondta hogy kicsit vérszegény vagyok írt fel nekem vitaminokat,de ezen kívül minden rendben. Jön az a bibi hogy én az okos fejemmel utánna olvastam az interneten és azt írják hogy a vérszegénység daganatos betegségre is utal. :/ igaz ez?
2019. júl. 3. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy. Ha valami olyan durva értéked lenne, ami daganatos betegségre utal, akkor azt látná az orvos és azonnal tovább küldött volna további vizsgálatokra.

Pl. nagyon alacsony vas utalhat vastagbéldaganatra. De ez látványos, gyors fogyással is jár. Szóval egyébként is gyanús, hogy valami nincs rendben.

2019. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jesszasz... dehogy. A vérszegénység az vérszegénységre utal, tök gyakori. Vannak valóban olyan eltérések a vérképben amelyek rákra utalhatnak, de olyankor nem csak a hemoglobin alacsony.
2019. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm emiatt volt vérszegény. De nem enyhén hanem annyira hogy vérátömlesztést kapott. Sok más tünete is volt. Pl erős izzadás, erős fulladás
2019. júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!