Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja fekete/szürke a...

3 napja fekete/szürke a székletem, mitől?

Figyelt kérdés

Hetfőn reggel vettem először észre, de gondoltam biztos valami ételtől. Aztán kedd hajnalra baromi erős mellkasi fájdalmaim lettek, kellemetlen a nyelés is és a fekete széklet továbbra is tart.

Holnap indulok fesztiválra, így orvoshoz nem tudok elmenni.

Valakinek volt már ilyen? Mitől lehet?

Ételek, gyógyszerek kizárva. Semmi újat nem ettem és gyógyszert se szedek.



2019. júl. 3. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mindenképpen orvoshoz KELL menni, mert a fekete szeklet valamilyen emésztorendszeri vérzésre is utalhat, nem beszélve a fájdalmakról. Szerintem senki nem fogja neked ideirni, hogy á ne törődj vele, semmi gond nincs, menj bulizni... :O
2019. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Emésztőrendszeri probléma. Fekete széklet alvadt véres is lehet, én talán inkább doki felé mennék.
2019. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is csak megerősíteni tudom: a fekete széklet oka legtöbbször valamilyen belső vérzés. Mindenképp menj orvoshoz!
2019. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de a saját érdekedben inkább válaszd most az orvost mint a fesztivált. A fekete (alvadt véres) széklet nagyon nem játék.
2019. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

"Ételek, gyógyszerek kizárva. Semmi újat nem ettem és gyógyszert se szedek."


Érdekes, hogy a piát nem említed, pedig a gyomorvérzést 95% ban a pia okozza.

2019. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért mert sose iszom. Utoljára talán szilveszterkor koccintottam egy fél pohár pezsgővel.
2019. júl. 4. 07:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Vasat nem szedsz véletlen?
2019. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerdezö! Voltal orvosnal??
2019. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!