Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcbénulás ellen van gyógyszer...

Arcbénulás ellen van gyógyszer vagy kezelés?

Figyelt kérdés
Születésem óta az egyik fele arcomnak lebénult. Eddig soha nem láttan hátrányát de màr zavar. A bal fele kicsit lelóg, mosolyogni a bal oldallal minimálisan tudok, a szenem teljesen nemtudom lecsukni. Ezzel lehet kezdeni valami kezelést? Milye orvoshoz kell menjek? 17f

2019. júl. 6. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor történt? Így születtél? Agyvérzésed volt babakorodban? Valami oknak lennie kell. Nekem is volt 17 évesen. Huzattól kaptam. Persze, hogy van kezelés. A szüleid nem vittek eddig orvoshoz?

Fizioterápia. Áramot vezetnek át az arcizmokon én mozgatják így őket. Kicsit kellemetlen de ne fájdalmas. Arctorna és b vitamin injekciók. Én ezeket kaptam és meggyógyultam. De azt nem tudom hogy ennyi év után milyen eredményeket lehet elérni. Azért elképzelhető hogy javítható ha nem is szüntethető meg teljesen. Ideggyógyásztra kell beutalót kérni és ott írják elő a kezeléseket.

2019. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit első írt, az lehet a megoldás, más nincs. Persze nem biztos, hogy megoldódik, de bajod nem lesz tőle és megéri megpróbálni. Nekem egyik munkatársam fizikós, ő már kezelt ilyen beteget, ugyan nem 100%-osan, de volt javulás.
2019. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia . Szerintem van ezen kivul is megoldas mint amiket irtak, bar nemtudom hogy van e osszefugges de pl 2 hete volt egy nyalmirigy mutetem amit behaloz a 7. Agyideg (ami ha serul arc benulas) hala istennek minden rendben van!

Viszont volt olyan opcio is hogy ideg atultetes ha valakinek lebenul . Probalj meg egy jobb nyaksebeszeti ful orr gegeszt!ne add fel!

2019. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!