Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van összefüggésben a kettő?

Flector23 kérdése:

Van összefüggésben a kettő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Több minz valószínű, hogy szívritmus zavarom van. Minden tünet rá utal... kövezkező lenne a kérésem...

( elég érdekes a dolog ) amikor megiszok 1 üveg bort a zavar a szîvemben mintha megszűnne... van valami összefüggés ?

Valaki tapasztalt már ilyet ?


2019. júl. 8. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég valószinü hogy összefügg. Nekem az egyik lány barátomnak volt szivritmus zavara. Mikor 15 évesek voltunk, és herbáloztunk, ő full rosszul lett mindig, bár attól nekem is mindig össze vissza vert a szivem, neki erre még rájött az alapbetegség is... Hát igen, nem lehetett kellemes. Arra azért hamar rájöttünk hogy ez nem valami egészséges cucc, csak akkor mindenki ezt tolta, nekünk aztmondták hogy semmiben sem különbözik a fütől. Azóta füvezni szoktam, a herbál meg megmaradt a nincstelenebbik rétegnek
2019. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen, mivel az alkohol hatással van kb. mindenre.

Azonban 1 üveg az sok. Inkább minőséget igyál, 1-2 dlt. Az különösen egészséges.

2019. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívideg gyulladás, kiváltó okai: Idegeskedés, Stressz, Depresszió.
2019. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző voltam Dr P. I.
2019. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!