Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellnél fájdalmas csomó?

Mellnél fájdalmas csomó?

Figyelt kérdés

Jobb mellem külső részén, a hónaljam fele fajdalmas porc szerű valamit érzek kb. 5 napja. Először azt hittem,hogy a közelgő menstruációm miatt fáj,de tegnap kitapintottam ott egy hosszúkás kemény valamit, mimtha a nyirokerem lenne bedagadva vagy nem is tudom. Érintésre érzékeny és fáj.

Csütörtökre kaptam időpontot mell ultrahangra, addig is várom mások tapasztalatát,hogy mitől lehet,vagy másnak volt e... nagyon félek, hogy rák. Bár azt olvastam, az nem fáj. A hónaljam és a mellem közötti lágy részen van az a kis csomócska.



2019. júl. 9. 11:23
 1/6 A kérdező kommentje:
24L
2019. júl. 9. 11:24
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha például kinyújtom a kezem, érzem hogy húzódik, szóval mintha a honaljam meg a mellem összeköttetésben lenne. Volt a honaljamban pár ilyen zsirmirigy szerű amit kinyomtam, lehet hogy azért?
2019. júl. 9. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez manapság nagyon gyakori a lányok körében több ilyennel találkozni, ezt általában a rossz minőségű melltartó és a dohányzás okozta légúti duzzanatok. Dr P. I.
2019. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, a melltartóim pedig kényelmesek, nem szorítanak, de talán az lehet. De csak egyik oldalt van ilyen fájdalmam.
2019. júl. 9. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet pl. begyulladt ciszta vagy nyirokmirigy.
2019. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Honaljnal befelé növő szor okozhat ilyet? Most teptem ki hármat
2019. júl. 9. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!