Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért álmos anyukám/alszik...

Miért álmos anyukám/alszik rengeteget? Ez már kóros?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Anyukám (47 év) nagyon sokat ásítozik, és rengeteget alszik. Hogy mondjak konkrétumot is, elmegy reggel dolgozni, hazaér délben, eszik, majd lefekszik elusdni 2 óra fele, alszik 4-5 órát, majd este szintén viszonylag korán lefekszik és 7-8 órát alszik. Amikor ébren van, állandóan ásítozik, ami néha kellemetlen is már, amikor valakivel beszélgetünk, ő pedig egyfolytában ásít, hosz így a másik ember azt érzi hogy unalmas amit mond.

Ti mit gondoltok, érdemes megkersni egy orvost?


2019. júl. 9. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szed véletlenül nyugtatókat?
2019. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Egyedül vérnyomáscsökkentőt.
2019. júl. 9. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy délben ér haza a munkából. Akkor nagyon korán kell kelnie, hogy beérjen, nem csoda, hogy álmos! Amikor olyan munkám volt, hogy hajnalban kellett kelnem, én is olyan voltam egész nap, mint akit fejbe vágtak, tök mindegy, mennyit aludtam.


A másik ok, ami állandó álmosságot okozhat, a cukorbetegség. Esetleg érdemes lenne kivizsgáltatnia magát.

2019. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. Ez nekem is eszembe jutott. 6-jár sokgozni, kb 5:15 kor kel. (Nagyon közel van a munkahelye)
2019. júl. 9. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert fáradt.Nem csak fizikailag lehet elfáradni,hanem szellemileg is.A családgondja is nagy terhet jelenthetnek .
2019. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy krónikus fáradtság szindróma.
2019. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy vérkép nem árt.
2019. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 órát dolgozik ?
2019. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!