Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet elkapni a köröm és...

Hogy lehet elkapni a köröm és lábgombát?

Figyelt kérdés
A családban van 2 ember akinek köröm és lábgombája van. Ez már pár éve így van és eddig nem kaptuk el, pedig közös a zuhanyzó és a körömvágó olló is. Érdekes mert azt olvastam könnyen el lehet így kapni. De ma befeküdtem az egyik ilyen családtagom ágyába aludni, mezítláb. Így elkaphatom? Eddig miért nem kaptuk el?
2019. júl. 10. 10:12
 1/7 anonim válasza:
Hát leginkább nyilvános zuhanyzókban (pl. tábori zuhanyzókban) nem viselsz papucsot, csak mezítláb zuhanyzol. Nem hiába mondják olyan sokan hogy "vedd fel a papucsod ha nyilvános zuhanyzóban fürdesz!"
2019. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De most nem a nyilvános zuhanyzóról volt szó. Hanem hogy elkaphatom e úgy ahogy fent leírtam. És eddig miért nem kapta el senki a családban.?
2019. júl. 10. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Elkaphatjátok
2019. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem de ez már egy ideje fennáll, mármint nem tegnap óta olyan a körmük hanem minimum 1 éve. Akkor eddig hogy nem kaptuk el?
2019. júl. 10. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:

A lábgomba nem nagy szám, az a bőrfelületen van. Talán nekik is helyrejött magától.


Azért nem kapod el, mert egészséges vagy és kevésbé vagy fogékony. Egyszer ostromol viszont elég sokáig a fertőzés.


Küldd el őket kezelésre.

2019. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak olyan körömgomba van amitől vastag és undorító lesz a köröm. Nekem pl fel sem tűnt, a pedikűrös vette csak észre.
2019. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es idézni, csak pontosan:

"vedd fel a papucsod, de ne vedd fel a szappanod ha nyilvános zuhanyzóban fürdesz!"

2019. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!