Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rosszullétek?!?

Rosszullétek?!?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, már lassan egy éve vannak rosszulléteim amik miatt sokat hiányoztam az iskolából is. Mindig is magas volt a vérnyomásom, 24oras mérő is volt már rajtam. Minden előjel nélkül elkezdek szedulni nagyon erősen, jön a fejfájás hányinger, és nagyon szur a melkhasom, nem kapok levegőt , kapkodva veszem, fujtatok mint kb egy állat. Borzasztó érzés. Lelegzek de olyan mintha nem kapnék levegőt és minél többször gyorsabban kell vennem de akkor sem érzem. Ilyenkor gyakran csak úgy sírnom kell, felni kezdek. Már kb 3 hónapja nem volt ilyen, ma viszont megint. Mostanában elég sokszor szúrt a szivem kornyeken,. És a mai alkalommal iszonyúan fájt utána a bal karom, mintha valamibe nagyon erősen beutottem volna, aztán zsibbadni kezdett. A házi orvosom pár hónapja nézett egy gyors EKG azt hiszem, elnézést ha rosszat írtam, de ezeket soha nem tudom megjegyezni. ( A melkhasamra rakták ilyen tappancsokat ill a kezemre labamra) . Közölte szedjek vitamint. Nem tudom mit tegyek. Már annyiszor voltunk ez miatt az orvosnál de ő még csak ennyit mond hogy szedjek vitamint...de ugyanúgy vannak rosszulléteim . Mit tegyek? Mi lehet a bajom, ha van?

2019. júl. 11. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mutattak ki a vizsgálatok ? A vérnyomásmérő ? Mennyi az a magas? Kerni kell beutalót kardiológiára, vervetel stb ott tudjak. Ilyenkor azt is ki kell zárni ha negatív a vizsgálat hogy stressz pánikolás ha valami olyan történt az életedben amikor ezek elkezdődtek stb ha igen akkor pedig pszichológushoz kell elmenni.
2019. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Asztma, szívritmus zavar, vérnyomás szabályzó gyógyszer esetleg, sport, egészséges életmód, ne stresszelj!!!, sok folyadék
2019. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*mellkas
2019. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
160 korulieket mért a 24órás, aztán 140-150 egy egy vizsgálaton. Voltam már jó párszor labor vizsgálaton de semmi. Semmit nem találtak. Rendszeresen futok, kerékpározok napi 60-70 kmt időtől függően. Utolsó, köszönöm, nagyon kapkodva írtam , elnézést a rossz helyesírásért. 😉. Nem hinném hogy a háziorvosom elkuldene kardiologiára , vagy bármilyen vizsgálatra. Az eddigieket is szinte úgy kellett ki könyörögni, holott nagyon sokszor voltunk nála a rosszullétek miatt, de ő lezárta egy sima magneb6-al😐de köszönöm azért természetesen a válaszokat.
2019. júl. 11. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!