Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt valakinek Dermatitisz-e?...

Volt valakinek Dermatitisz-e? Ki lehet ebből hyógyúlni? -e?

Figyelt kérdés

#bőrgyulladás #Dermatitisz.
2019. júl. 17. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy általános fogalom, bőrgyulladást jelent.

Ha az okot meg lehet szüntetni, akkor kigyógyul belőle az ember. Ha nem, akkor nem. Ilyen egyszerű.

2019. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem ugyan nincs, apukamnak van rengeteg kremet hasznaltunk mar de teljes gyógyulas nincs!!! Enyhiteni tudod s tuneteket, esetleg tunetmentesse tenni folyamatos kezelessel:), vagy vitamin potlassal, de valószinü a kozel jovoben megtalaljak a gyógymodot, remelem.
2019. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a fontos, hol jelenik meg.

Nekem is volt, pecchemre hagytam magam rábeszélni és bevonultam a kórházba két hétre, de eredmény egy nagy nulla. Azután megismertem egy orvost, aki akupunktúrával és EAV-vel is foglalkozott, ő pedig röpke 3 nap alatt gyógyulásra terelte a dolgot . Két hét alatt nyoma sem volt a betegségnek.

2019. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lekri ***** válasza:
3-as, lehetne valamit tudni az akupunktúrás orvosról?
2019. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!