Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tudtok jó méregtelenítő teát?

Tudtok jó méregtelenítő teát?

Figyelt kérdés
Igazából csak úgy szeretném méregteleníteni a testem nincs különösebb jelentősége.:)
2019. júl. 30. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Milyen mérgek vannak benned?:)
2019. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Csalántea.
2019. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát csak szimplán felszeretném magam frissíteni a szerveimet...mai világban sok káros anyag van néha nem árt egy méregtelenítés :)
2019. júl. 30. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Érdeklődhetsz a gyorgytea.hu oldalon
2019. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Yskirde ***** válasza:
Én is most kezdem, olyat keress ami vizhajtó az a legfontosabb. Én citromfűt javasolok, csalántea, csipkebogyó, borsmenta☺️ De nagyon sok fajta van ami másra is jó, nézz szét neten
2019. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
A méregtelenítést megoldják a szerveid (máj és társai).
2019. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

A legjobb méregtelenítő tea a sima víz és normális étrend. De persze egy kis nátrium hidroxidot ha hozzákeversz az garantáltan úgy kilúgosít, hogy leesik az állad (szó szerint leesik, mert nagyon erős és gyorsan maró lúg, az emberre életveszélyes anyag)

Szépen hagyni kell a szervezeted majd az magától méregtelenít.

Nem kell megfosatni magad. Jobban nem leszel tőle. Egyél kiegyensúlyozottan és csak vizet, teát és kávét (mértékkel) igyál. Ennyi az egész.

2019. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!