Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vegánok! Megváltozott az...

Vegánok! Megváltozott az életetek mióta ezt az étrendet használjátok? Ki miért lett vegán?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta húst hússal ettem viszont láttam a napokban egy tanulsagosnak tűnő filmet (The game changers) és el gondolkodtatott. Jobban érzitek magatokat a bőrötökben? Köszönöm a válaszokat
2020. jan. 2. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Te vagy az egyik veglet a veganság meg a masik. Talald meg az arany közeputat es jo lesz. Igy csak atesel a ló tulso oldalara.
2020. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nem érzem jobban magam, illetve nem éreztem jobban. Gyenge voltam, erőtlen. 1.5 év után visszatértem a vegyes táplálkozásra és azóta minden rendben. Nem dőlj be mindennek! Az ember nem növényevő lény. Vegetáriánusnak lenni,az rendben van,de a vegánság ...
2020. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Nekem pozitiv iranyba valtozott meg, tobb energiam lett, eltunt a kajakoma, valamivel az etrendem is olcsobb lett es nem beszelve az etikai es kornyezetvedelmi oldalarol is.


Amugy engem az egeszseg motivalt hogy az legyek.

2020. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
A The Game Changers egy eszetlenül pofátlan propagandafilm. Szinte kizárólag szemérmetlen hazugságokat és féligazságokat tartalmaz. Az ilyen típusú áldokumentumfilmek pont arra játszanak rá, hogy nem nézel utána a benne megfogalmazottaknak és puszira elhiszel mindent, leginkább tekintélyre alapozva.
2020. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

"nem nézel utána a benne megfogalmazottaknak és puszira elhiszel mindent, leginkább tekintélyre alapozva."


Pont ilyen a media is, meg mindenki aki azt allitja hogy a veganizmus rossz.

A vegan etrend pedig bizonyitottan jo(bb), ha jol ossze van rakva.


Csak az a baj hogy a legtobb husevot elvakitja a kolbasz meg a szalonna es nem veszik eszre illetve nem is akarnak utananezni, mert meg a vegen kiderul hogy mindenben amit hittek az nem igaz, az meg olyan kenyelmetlen. :/

2020. jan. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

"A vegan etrend pedig bizonyitottan jo(bb), ha jol ossze van rakva."


Maradjunk annyiban, hogy a vegán étrend hosszú távon is tartható, ha jól össze van rakva megfelelő étrendkiegészítőkkel (azok nélkül viszont...), de azt kizárólag a vegánok állítják, hogy jobb volna.


Egy mindenevő étrend mellett töredék tervezéssel és kiegészítők nélkül is le lehet élni egy hosszú és egészséges életet. Az emberek nem az egészségük miatt váltanak vegán étrendre, kivéve akit átvernek az ilyen propagandafilmek és influencerek, hanem egy félretályolt erkölcsi megfontolásból.

2020. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!