Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ez így már túl sok? (Béltisztí...

Ez így már túl sok? (Béltisztítás)

Figyelt kérdés
A szervetetemet szeretném kitisztítani meg fogyni. Arra gondoltam, hogy elmennék egy légmentes hidrokolon terápiára. Ezután belekezdenék egy 1 hónapos utifűmaghéj kúrába (reggel éhgyomorra 1 ek utifűmaghéj bő vízzel) mellette meg egy 6 hetes mustármagkúrát csinálnék. Ez így már túl sok lenne?
2020. febr. 22. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme
2020. febr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvossal konzultálj, mert szerintem ez nagyon brutális. Én egyszer megboldogult ifjonc és sokkal tudatlanabb koromban tartottam méregtelenítő kúrát, még csak nem is volt ennyire drasztikus, mint amit te leírtál, mégis kórház lett a vége.
2020. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

"Méregtelenítő kúra"

Ma nagyo divatos szlogen, ami arra jó, hogy a sok hiszékenynek el lehessen adni indenfél -általában ártalmatlan- készítményeket!

Honnan tudod/gondolod, hogy beleidet tisztítani kéne?

Ennek csak egy jele van: a székelési inger!

2020. febr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosként az a véleményem, hogy ez amit ide leírtál mind-mind butaság. A belek maguktól tisztulnak, ezt egyetlen módon lehet kicsit javítani, ha sok zöldséget és rostot eszel.
2020. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Egy orvos mondta, hogy a hidrokolon terápia a legnagyobb hülyeség (egészségügyi szakon tanultam,és gyakran tartottak orvosok előadást).Az útifű maghéj még teljesen Ok.
2020. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!