Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Picoprep oldatot hogyan...

Picoprep oldatot hogyan ütemezzem, ha a vizsgálat délelőtt 9 órára van kiírva?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata az kérem ossza meg velem, hogy mikor kellene az első tasakot meginnom és mikor a másodikat? Tekintve, hogy a vizsgálat időpontja délelőtt 9 óra, vajon tudok előtte éjjel aludni? A 4 liter folyadék elfogyasztását hogyan ütemezzem?

2018. aug. 8. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt nagyon jól le van írva minden:

[link]

2018. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A leírásban ez szerepel "A vizsgálat előtt 12 órával igya meg az első tasak hashajtót". Vagyis este 9 óra felé kell kezdeni és egész éjjel inni? Nekem délelőtt 9 órakor lesz a vizsgálat.
2018. aug. 8. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet ezt oldani,hogy ne ülj egész éjjel a vécén.A két tasak közt el kell telni 6 órának,a tasak után 1-3 óran belül indul be a budijárat.Mondjuk ha a másodikat akkor megiszod délután 2-3 körül,estére készen leszel,így az elsőt reggel 8-9 körül idd meg! Igyál amennyit csak tudsz.Napokkal előtte meg semmi apró magvas,rostos,ahogy le van írva.
2018. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Citrafleetet kaptam előtte, de ha jó látom, ugyanaz a hatóanyag. A tájékoztatást úgy kaptam, hogy ha reggel van a vizsgálat, akkor előző nap reggel az egyik, este a másik tasak, ha este van a vizsgálat (nekem este 7 volt), akkor reggel az első, kora du. a második. Tapasztalatom szerint az első tasak után még nem nagyon történik semmi egy jó ideig. Kb. az utolsó adag folyadéknál kezdődik a móka, aztán elég sokáig tart:D A második adagot eg hiába kezdtem el már du. egy óra fele, mikor a tükrözésre mentem, még eléggé féltem, hogy útközben jön valami:D


Szóval én úgy csinálnám, hogy előző nap reggel (mondjuk 8 fele) az első, aztán délután (mondjuk 3-4 óra fele) a második. Így talán éjszaka tudsz aludni:D

2018. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia megkerdezhetem hogy vegul hogy szedted be? Nekem holnap lesz a beltisztito napom es enis picoprepet kaptam, nekem utana levo nap reggel 8kor lesz a tukrozes. Enis elolvastam termeszetesen a beszedesi utasitast, na de ott azt irja h vizsgalat elott 6oraval igya meg az utolso tasak tartalmat.. Hajnali kettokor? Hat az nagyon kellemes lenne..
2020. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!