Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mivel pótoljam a magnézium-hiá...

Mivel pótoljam a magnézium-hiányom?

Figyelt kérdés
Már mindent, de tényleg mindent kipróbáltam, mégis magnézium hiányos a szervezetem. Mit tegyek? Csak értelmes választ várok! Hülyeséget, buta válaszokat mellőzzétek, ugyanúgy mint a csípős, értelmetlen beszólásokat! Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, lapozz tovább. Köszönöm.

2020. nov. 15. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Mondjuk szedj több magnéziumot.

Ettől éltelmesebbett mit szeretnél hallani?

2020. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod h magnézium hiány?
2020. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1/2 anonim/ Fentebb leírtam, de megismétlem a gyengébbek kedvéért, a "mindenben" értem a vényre és vény nélkül is kapható, valamint "bio" magnézium és összetett termékeket is.
2020. nov. 16. 10:10
 4/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Sajnos ebből nem derül ki, hogy mennyi volt a tényleges magnéziumbeviteled és milyen magnéziumvegyületekből. Legtöbbször ott szúrják el, hogy rosszul hasznosuló magnéziumvegyületet szednek. Ha "bio" Mg alatt ezt a terméket érted: [link] akkor rosszul hasznosuló magnéziumot szedtél. Felháborító már a termékoldal is, a vizes példájával, mert amit ő úgy interpretál, hogy "a Pharma Nord Bio-Magnéziuma néhány perc elteltével teljesen feloldódott", az jól láthatóan nem oldódást jelent, hanem szétesést, a vízben nem oldódó magnéziumvegyületek teszik tejfehérré a folyadékot. Teljesen akkor lenne oldott, ha víztisztává válna a folyadék.

Másik gyakori hiba, hogy összetévesztik a magnéziumvegyület tömegét a tiszta magnéziumtartalommal. Ha vényre kaptál magnéziumpótlót, akkor valószínűleg a magnesii citrici volt az. A gyártója "elfelejtette" feltüntetni, hogy 57 mg magnéziumot tartalmaz egy 500 mg-os tabletta, ami édeskevés krónikus hiány orvoslására.

Ha birtokában vagy ezen információknak: [link] és úgy látod, hogy elegendő (napi 2-400 mg) tiszta magnéziumhoz juttattad a szervezeted jól felszívódó formában, akkor javaslom a bőrön át felszívódó készítmények kipróbálását, illetve tehetsz a beleid egészségéért is.

2020. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

#2: már a kérdéséből látszik, hogy magnéziumhiányos: tiszta idegroncs!

Kérdező! A segítőkész válaszolók előzetes szidalmazásától van jobb módszer is jó válaszokat kapni: az értelmes kérdésfeltevés!

Mert felteszel itt egy ilyen kérdést, hogy "miért vagyok éhes 10 perccel evés után?" Miközben egy szót nem írsz arról, hogy mit dobtál be: egy marék popcornt vagy egy fél disznót?! Hasznos infó helyett inkább téped a billentyűzetet (meg az idegeid) hogy felvázold az Apokalipszist! Ha "értelmes" választ vársz, részletezd, hogy konkrétan milyen készítményből szedtél mennyit!

2020. nov. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!