Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ti melyik Magnéziumot használj...

Ti melyik Magnéziumot használjátok? Magnoszol, Magne B6, stb.

Figyelt kérdés
magnézium

2018. okt. 9. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Én a Magne-B6-ot használtam

Arra vigyázz csak, túl sokat ne végy be, mert hasmarsod lesz

2018. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Magnerot
2018. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ignis Subdialis ***** válasza:
81%
Magnosolv-ot. Az első 3-4 tasak nekem is kiváltotta a magnézium mellékhatását (hasmenés), de már nem váltja ki, gyorsan hozzá lehet szokni. Ez egy nagy dózisú és jól felszívódó magnézium, s az olcsóbbak között van, mert ha 100 mg-ra vetítjük az árát, akkor az olyan 19-20 Ft. Elég széles a skála mondjuk, és a Magnerot áll az élén a 158 Ft / 100 mg-mal, a MagneB6 meg olyan 79 Ft / 100 mg. Korábban Innopharm magnézium-laktát+B6-ot toltam, aminek a MagneB6-tal egyezik az összetétele, csak kevesebb mint felébe kerül, de mivel ebben is csak 50 mg körüli a magnézium, mint a magneB6-ban, egy Magnosolv adaghoz 7 tablettát kellene szednem naponta.
2018. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi.A 3-as elmehet gyógyszerésznek.
2018. okt. 10. 09:14
 5/17 Ignis Subdialis ***** válasza:
87%

Lehet, hogy már el is mentem, nem? ;)

(Úgy értve, sose lehet tudni, ki válaszol itt, mert vannak igen magasan kvalifikált hozzászólók is. Sokan csak azért válaszolgatunk, mert szeretnénk oszlatni a ködöt egyes szakmánkba vágó témákban. A nyelvezet persze árulkodó lehet, ha valaki összefüggő mondatokban, jó helyesírással ír, de egyben hátrány is, mert nem mindenki érti meg. :D Pl. nekem rendszeresen lepontozzák a magnéziumos "igéimet" pl: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. )

2018. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Ősi magnéziumot ami folyékony, bőrön át felszívódó.
2018. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

#5 A Gyermekvállalás kategóriában már megfigyeltem, hogy az értelmes válaszokat rendszerint durván lepontozzák. Van ott egyfajta szellemi színvonal, ez van.

A válaszod viszont nagyon hasznos, köszi! Épp most vettem Magnesolvot, remélem, nekünk is beválik.

2018. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Gyula__ ***** válasza:
85%
BioCo Szerves magnézium. Fontos, hogy szerves legyen, a szervetlenből szinte semmi sem hasznosul.
2018. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Bio.Co ? Az ára ? Nem vagyok milliomos !
2018. okt. 31. 09:20
 10/17 Ignis Subdialis ***** válasza:
80%
A BioCo magne-citrát+B6 ára kb. 19 Ft/100 mg, ezzel a legolcsóbb készítmények között van.
2018. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!