Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen illóolajat használjak?

Milyen illóolajat használjak?

Figyelt kérdés
Vettem egy kerámia párologtatót, es bele illóolajat. Akkor jutott eszembe hogy nem mindegy hogy milyen olajat parologtatok, hisz azt belégzem. Az olajra rá is volt irva hogy veszéllyes összetevök, na ez el is vette a kedvem, illetve figyelmeztetett hogy mást is tudni kell ezekről.Gondolom ez is egy kisebb tudomány.. van valakinek ilyen tapasztalata hogy melyiket szabad hasznalni, be vannak ezek vizsgálva..vagy hogyan állapítom meg hogy melyiket vegyem meg ami biztonságos?

2020. dec. 14. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
2020. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%
Ezeket használom én is, ez a világ legjobb és legtisztább olaja, kereskedek is vele.
2020. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Rossmanban lehet kapni bio illoolajakat amik egyalltalan nem karosak es teljesen termeszetesek:)

En csak ajanlani tudom!

2020. dec. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. dec. 27. 08:38
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Még egy szavazat a doterra olajokra!

Annyira tiszta, hogy belsőleg is alkalmazható némelyik

2020. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
a doterra az mlm...nehogy mar kiadj 20 ezret egy olajra
2021. jan. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. A doterra illóolajai a világon egyik legjobb minőség!

2. Igen mlm rendszerben működik, de ez csak előny ha imádod az aromaterápiát. Maga a cég nagyon korrekt, a rendszer is jó, bár kissé bonyolult.

3. Kerámia párologtató nem a legjobb, vegyél ultrahangos diffúzort.


Én aromaterápiát tanultam, egy betegség vitt el ebbe az irányba, hálás vagyok érte.

2021. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!