Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hideg vizes zuhanyozáshoz...

Hideg vizes zuhanyozáshoz mennyire kell hozzászokni? Csinálhatom egyből, vagy először csak rövid ideig?

Figyelt kérdés
ápr. 19. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Fokozatosan
ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, milyen magas és hány kiló?


A vérnyomásod normális vagy magas?


Sportolsz valamit vagy egész nap a komputer előtt ülsz?

ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem részt egy ingyenes online hideg vizes zuhanyzás tanfolyamon. 15 másodperccel kezdtük, és naponta 15 s-cel növelve kb. 1 hét alatt jutottunk el a 2 percig. Ha érdekel magánban adok kontaktot az oktatóhoz. Azt mondta, ősszel fog megint indulni ilyen online tanfolyam. De egyedül is simán meg lehet szerintem csinálni.
ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2. posztoló kérdéseire adott válaszaidtól sok függ, hogy hogyan kezd el.


Másképp kezdje el egy 20 éves tök egészséges fiatal és sehogy se kezdje el egy 60 éves, magas vérnyomásos, elhízott ember mert a zuhany alatt maradhat örökre.

ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bárki elekezdheti, még 60 éves, magas vérnyomásos, elhízott ember is, csak óvatosan és fokozatosan.
ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!