Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Elkezdtem edzegetni, Naturalba...

Elkezdtem edzegetni, Naturalba nyomtam edig de most kiprobalnék valamit. Sztetek fehérjét vagy proteint kezdjek el szedni? Gagyibb fehérjéken, nincs feltüntetve mennyi protein van benne, csak a feherje szint.

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy halvány lila gőzöd nincs az egész témáról. Attól, hogy valaki étrendkiegészítőt fogyaszt, még naturál. Az nem naturál, aki hormonokat, szteroidokat juttat a szervezetébe. A fehérje és a protein szinonímák (ugyanazt jelentik). Sajátítsd el legalább az alapokat, mert különben erősen kétséges lesz az eredmény. Érdemes keresned valakit, aki ért hozzá.
2021. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

protein=fehérje.


Lehet amúgy az is jó irány, ha elkezdesz étkezésről tanulni. Megérted mikből állnak össze, miben mi van. Ez edzéstől függetlenül is nagyon értékes valami. És akkor jobban tudod majd azt is, hogy mit nem viszel be esetleg kajával és miből mennyi plusz kell.

2021. febr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!