Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » 16 éves vagyok 170-175 centi...

16 éves vagyok 170-175 centi kb és olyan 110kg kb. Rendszeresen szoktam sétálni, bicajozni stb. Le szeretnék fogyni, kezdjek el futni szerintetek? Vagy egy kicsit soványodjak le és utána a futás?

Figyelt kérdés
Tehát például ebédkor csak 1 kenyeret egyek meg és hagyjam abba a szén hidrátos üditők fogyasztását?

2021. máj. 12. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eredményes fogyást szeretnél akkor teljes étrend kéne
2021. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az üdítőket cseréld vízre. A lisztes dolgokat hagyd el vagy csökkentsd le amennyire lehet. Növeld a bicaj mennyiséget,otthon tornázgathatsz, sétálj többet. A futással még várj.
2021. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell ezek mellé venni még a futást is, a séta, bicikli jók. ha ennyitől nem fogysz, akkor az étrendedet is rendbe kéne tenni
2021. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, futás helyett jobb lenne hetente néhány hosszabb séta
2021. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
A kenyeret mindenképpen iktasd ki az étrendedből. Az üdítőket úgyszintén. És egy kis mozgás senkinek sem árt.
2021. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért írják hogy ne fuss még egyelőre mert az ízületeknek hirtelen megerőltető lehet a súlyfelesleggel. Fokozatosan fogyjál ne hirtelen, tehát fél év - év alatt és ne 1-2 hónap alatt. Ahogy nézem 70-80kg-ig simán lemehetsz súlyban, tehát 110kg-hoz igen-igen sokat kellhet amúgy is enned. Én azt tanácsolnám, hogy csökkentsd fokozatosan felére a kaja mennyiségét. Reggel délben este mindig a felét edd annak amit szoktál. De egyél kevesebbet, és ne éhezz vagy koplalj! Kenyér helyett abonett vagy puffasztott rizs, ha teljesen kenyérmentesen nem menne. Napi 1 óra aktív séta jöhet tehát sietősen, hogy mély levegőket kelljen venned, így beindul az anyagcseréd és a zsírégetés. Sok sikert!
2021. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!