Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Dezodor vásárlásakor milyen...

Dezodor vásárlásakor milyen összetevőt érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 00:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
alumínium
2021. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk nekem az olyan dezodorok semmit se érnek amiben nincs alumínium. Legfeljebb egy darabig beillatositja az izzadt vizes honaljam. :/
2021. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Magát a dezodort kell kerülni. Mosakodással kell szagtalanul tartani a testünket, nem a büdösséget elfedni!
2021. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Fa termékei közül az alumínium mentes golyós dezodorok tökéletesen beváltak. Korábban Rexonát használtam, de nem érzem a különbséget, és azok többségében van alumínium is. A szőrtüszőim sokkal kevésbé gyulladtak mióta áttértem a Fa dezodorokra és a Rossmannban olcsóbbak is, mint a Rexona. :) Viszont csalódottan tapasztaltam, hogy a kedvenc Fa illatom, a Fiji dream nem alumínium mentes, úgyhogy többet nem veszek olyat. Szerencsére más illataik is kellemesek, illetve én sprayt is mindig használok, a Divine moments és a Mystic moments örök kedvencek, tusfürdőben is. :)
2021. okt. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#3

És mindig mindenhol van lehetőség tisztalkodni ha esetleg épp megizzad az ember. Annyira bírom ezeket a nagyeszű megmondókat.

2021. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5 - Életem 2/3-át már valószínűleg leéltem, kultúrember (férfi)vagyok és az életben még nem használtam dezodort. Olyan helyzet pedig igencsak ritkán fordul elő, hogy legalább minden másnap ne tudna megmosakodni az ember. Az embernek a második nap után jön meg a rossz testszaga. Tehát ekkora baromságot, hogy dezodorral pótolni a napi mosakodást - csak bizonyos társadalmi osztályból származó romáknál tapasztaltam csak!


Az is sokat mondó, hogy lepontoznak egy személyes véleményt minden tudományos megalapozottság nélkül, csak mert nem a kapitalizmus legfeleslegesebb produktumát - a "dezodort" - ajnározza.

2021. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Írta bárki, hogy a fürdést akarja pótolni? El vagy tévedve... Az is sokatmondó, hogy feltételezel olyat, amit senki nem mondott. Arra használja az ember, hogy ha megizzad ne legyen büdös. Csak ha valaki megizzad, pláne melegben (nyáron) elég kellemetlen. Az érintettnek is, meg annak is aki szagolni kényszerül.
2021. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor kedves 7-es, már ráébredtem, hogy mi is a probléma. A hiba az Ön készülékében van! Mitől lenne "büdös" valaki, aki csak úgy "megizzad"? Csak nem valami ritka anyagcserezavarban szenved? Mert normális embereknél a friss izzadság teljesen szagtalan - ennek utána lehet nézni az orvosi irodalomban is. Tehát ha testillat-képzavarban szenved, akkor keressen fel egy pszichológust, mert amit leírtál, az egy jegyzett kategóriájú diagnózis!
2021. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
A 8-as válasz nem veszi figyelembe, hogy 7-es válasz egy társadalmi osztály szakmai problémáját veti fel. Ez ugyanis tipikusan egy prostituáltakat érintő probléma, hogy minden kliens után le kell mosakodniuk és friss testet kínálniuk a következő kliens számára. Nos, ha 2-3 óráig nincs másik kliens, akkor bizony a következő partnert már zavarhatja a leizzadt test, mely főleg az út szélén kulizó munkáslányoknál eléggé zavaró lehet. Tehát ezen esetben el lehet ismerni a dezodorok használatának szakmai megalapozottságát!
2021. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Te ennyire beszűkült agyú vagy annak ellenére hogy életed 2/3 leélted? Az izzadság büdössé válik a bőrön található baktériumoktól, függ attól, hogy mit eszik-iszik az ember, de még a ruha se mindegy.. Szóval ha szerinted egy aznap megizzadt ember nem lehet büdös akkor inkább ne itt oszd az észt.. A gondolatmeneteddel a modoroskodásod alapján te meg skizofrén lehetsz, döntsd már el hogy tegezel vagy magázol.
2021. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!