Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol és mennyiért lehet alumíni...

Hol és mennyiért lehet alumínium-mentes hónalj stiftet vagy deot venni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na,erre én is kíváncsi lennék!:)
2010. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen "kristály dezodor" vagy mi:)

Szerintem dm-be, müller-be biztosan lehet kapni, 1000-1300 ft úgy emlékszem.

2010. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát azt nem tudom, viszont pont az alumínium a lényeges összetevője.
2010. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló! Ezt hogy érted? Az aluminium rákkeltő, ezért is tiltokkák ki annó az üzemi konyhákról!
2010. szept. 4. 00:20
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Az aluminium vegyületek (Al2(OH)5Cl és Al2(OH)4Cl2 összetételû alumínium-hidroxi-kloridok) húzzák össze a pórusokat az érintett felületen.

A pórus összehúzás nélkül jelenleg nemigen van hatékony izzadásgátlás.

2010. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az mlm rendszeres forever livingnek van ilyen aloés stiftje. Én egyszer vettem, kb. 2000 ft volt vagy 2 éve. Több, mint 50 mili. Talán 70-80. Nyáron nem hatékony, de télen jó sztem.
2010. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Balogh István Lajos válasza:

ha tényleg kell van kapcsolatom forgalmazóval,de nem olcsó...

ide írj : bilbil@citromail.hu

ha írsz akkor a többire is rákérdezek - hasonló a rendszer,mint az aloés készítmény-illetve nincsen benne semmilyen káros anyag ...

B.i.L

2010. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
dm ben van alverde köröm virágos és még van fújós vátozatban is de igazán nekem nem tetszik az illata az izzadás pedig egy normális folyamat és az hogy eltömíted a pólusokat NEM normális az más hogy az illatát tudod természetes anyagokkal semlegesíteni, egyéépként a google a barátod több száz féle van lehet rendelni nem vészes az áruk ha tudod hogy nem teszel vele magadnak rosszat
2010. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az Flp aloe vera cégnél van.(No aluminium)
2010. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Csinálj magadnak! Forralj vizet, ha kihűlt,fél dl-be tegyél egy kiskanál szódabikarbónát, pár csepp illóolajat (pl. teafa, citrom, menta), varázsold ki a golyót vmi kifogyott deóból, öntsd bele és kész!
2011. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!