Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mákolajat mekkora kiszerelésbe...

Mákolajat mekkora kiszerelésben, hol, és mennyiért lehet venni?

Figyelt kérdés

A netes árakat már átnéztem de a webáruház árai nem mindíg ugyanazok...

de van 100 ml 1600-ért és 50 ml 1200-ért szüval nem mindegy

Anyukámnaks zeretném névnapjára, mert csontritkulása van...és azt is hallottam hogy nyugodtabb tőle az alvás...


Szóval mondjuk jó lenne egy 100 ml-s de 2000 forintnál többe tnem angoynt udok adni...


Hol érdemes megvenni, hol van angyobb kiszerelés 2000 alatt?

Herbária? patika? Biobolt? Keleti csemegeboltban is 2 polc tele vna olajokkal...de hol van megfizethető áron?


2010. okt. 31. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Még a mákolajat nem hallottam én a következőt ajánlanám: Tyúktojást megmosni, ha kiürítettük a fehérjét és sárgáját, akkor belül van egy vékony hártya, azt ki kell húzni belőle,megszárítani, leőrölni és naponta egy kávéskanállal belekeverni az ételbe. Egy munkatársam hosszu évek óta ezt kanalazgassa és bevált. A gyógyfüves Szabó Gyuri bácsi (van weboldala) is ezt ajánlja.
2010. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Itt biztos találsz :

Herbatop Gyógynövény Szaküzlet

1136 Budapest, Tátra u. 12/B

www.herbatop.hu

az áraikat sajnos nem tudom

2011. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 jankesz válasza:

én itt vettem ahol az előző kommentelő írta.

sok kiszerelésben van náluk és van 100ml-es 1000 valamennyiért. (nem emlékszem már pontosan)

itt találod őket:

[link]

2011. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bálintcseppek sorozatban van: 1590,-Ft

Patikában, gyógynövényboltban kapható + webshopokban.

2011. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csaba12345 válasza:

Mákolajat itt kaphat reális áron mindenki, Budapestiek személyesen is átvehetik a XV. ker-ben szombatonként: [link]

0,5 liter: 2500 Ft

0,37 liter:1850 Ft(500 Ft/l)

Ez frissen, hidegen sajtolt mákolaj, nem a bolti jellegtelen, néha avas valami.

2012. márc. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csaba12345 válasza:

Mindenkinek ajánlom a Jómagyar.hu hidegen sajtolt olajait. /Mindegyik nyers, nem pirított magból van. Van mákolaj 2400 ft/0,5 l-től, tökmagolaj 2600 Ft/0,5 l-től. Ez nem a pirított változat, hanem az amit, joggal lehet hidegen sajtolt tökmagolajnak hívni. A pirítottakat nem is lehetne.

Van még napraforgó étolajuk is, ami Bp-en 530 ft/l-es áron kapható. Ja. és a hidegen sajtolt szőlőmagolajuk a legolcsóbb a neten: 2200 ft/0,5 liter!!

2012. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!