Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit lehet kapszula helyett...

Mit lehet kapszula helyett használni?

Figyelt kérdés
Gyógynövény őrleményt vettem kapszula helyett 'ömlesztett' kiszerelésben - ezt gyümölcslébe, vízbe, turmixba keverve lehetne meginni, de nem igazán finom az íze... Hogyan lehet egy kanál ilyen port úgy bevenni, hogy ne érződjön az íze, ha nincs itthon kapszulahüvely, amibe beletölthetném?

2022. febr. 24. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy belekevered valamibe ami elnyomja az ízét. Például kipróbálhatod banános protein turmixal. Valamibe kevered amit szeretsz. Ezzel lehet kísérletezni.

Vagy elkönyveled, hogy ez egy "orvosság" és belekevered egy kis italba, lehajtod mégha nem is kellemes és gyorsan leöblíted valami finommal.

2022. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni ostyát sütéshez, azt ha picit megnedvesíted, bele lehet csomagolni és úgy lenyelni, de gyógyszertárban is van ostakapszula, csak az drágább
2022. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, az ostya szuper otlet!
2022. febr. 28. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szivesen.

Én kurkumához használom, azt szoktam szedni, de lenyelni nem tudom önmagában.

2022. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!