Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » EXTRÉM érzékeny arcbőr tisztít...

EXTRÉM érzékeny arcbőr tisztítása, ápolása kizárólag természetes anyagokkal?

Figyelt kérdés
Az arcbőrömet már régóta aloe vera gél és olívaolaj keverékével ápolom. Tud valaki vmi hasonlóképpen természetes dolgot ajánlani arctisztásra?

2022. máj. 4. 15:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt találtam: [link] . Ilyen termékeket Magyarországra is meg lehet rendelni?
2022. máj. 4. 22:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg, meg lehet rendelni, de ha már természetes anyag, akkor keress erre rá a neten, és otthon kutyuld ki magadnak a megfelelő arclemosót. Akkor tuti nem lesz benne mesterséges anyag.


Ám a micellás vizek sem az ördögtől valóak. Csak mondom. Nekem az egyik Micellás MED víz hozta helyre a csúnya piros, hámló, foltokat az arcomon, ráadásul úgy, hogy kevert a bőröm.

2022. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hát azért egy ilyen arckrém összetevőit nem csak úgy a légből kapták. Az arányok is számítanak.


Nekem a micellás víz sem volt jó.

2022. máj. 5. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:

A micellás vizek sem egyformák. Vannak érzékeny bőrre is. Illetve van arctisztító hab / gél. Hátha valamelyik jobb.

Persze nem erőltetem, csak sok Balea / Alverde terméket használok. Mindkettő DM márka, az utóbbi natúr kozmetikai termékcsalád. Az online oldalon megnézhető az összes összetevő.


[link]

2022. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ismerem a Balea/Alverde termékeket. Nem bír semmit a bőröm.


De azért megrendeltem ezt: [link] .

2022. máj. 5. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!