Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a véleményetek a Forever...

Mi a véleményetek a Forever Living Product-ról (FLP)? Aloeverás termékek jók?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 17:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
Ha túl ok pénzed van és nincs mire költsed. Nem rossz, de a felét sem éri az árának. Ezek szimpla táplálékkiegészítők, nem csodaszerek, ahogy reklámozzák őket.
2010. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

A termékek jók, tapasztalatból tudom, forgalmazói szinten állok. Csak az áruk nagyon magas lett a euro erősödésével (forint romlásával?). A nagykerben napi euró árfolyamon lehet vásárolni. Mikor beléptem, 140 Ft alatt vol 1 euro.

Nem árultam, forgalmaztam, csak a családot láttam el a termékekkel, innen tudom, hogy valóban nagyon jók.

2010. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%
Most nem azért, hogy reklámozzam a magyar termékeket,de a Béres táplálékkiegészítői is ugyanabból vannak. Az sem olcsó, de az FLP-nél jóval olcsóbb. Az FLP hirdeti magát, hogy a krémeiben nincs kőolaj származék, akkor a paraffin, olefin mégis micsoda? Mert ezeket olvastam a csomagoláson. Legalább ne hazudjanak.
2010. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem hiszek benne, meg utálom az ilyen "ügynökösdit", csak a nővéremet akarják beszervezni.
2010. szept. 19. 18:42
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdemes ma már belépni, mert mindenhol kaphatóak a termékek. Mikor én beléptem, csak a forgalmazói szintet elérők árulhatták, sem reklámozni, sem bármilyen üzletben árulni nem lehetett. Még bio-, gyógynövény boltok is csak a magyarországi góré külön engedélyével árulhatta, amit ki kellett függeszteni. Akik az elején belevágtak, azoknak megy a szekér, mikor én beléptem, már csak döcögött. Erre jött az forint árfolyam zuhanása. Magában az aloe vera gyógyhatásában hiszek, mert megtapasztaltam a hatását. Azóta itthon nevelgetem a kis aloe vera növénykéimet, és azt használjuk. Na, ez tuti nem tartalmaz adalékot, mert a levél kocsonyás belsejét tesszük sebre, égésre, rovarcsípésre. Torkfájásnál, gyomorrontásnál is kikaparunk belőle, és lassan szopogatva lenyeljük. Tényleg jó, én mindenkinek ajánlanám otthonra a cserepes növényt. Ez a legolcsóbb, legtisztább. Termékforgalmazással meg nem érdemes fpglalkozni, a piac telített, az emberek csórók, aki mégis meg tudja vásárolni, annak kiépített hálózata van.
2010. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%

Én használója vagyok a termékeknek(nem házaló) de nekem nagyon bejönnek a cuccok.

Persze mindenki próbálja ki maga...

2010. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
40%
A termékek valóban jók, az értékesítésébe több ismerősöm is belebukott. Vagyis egyet sem tudok mondani, akinek ugy ment, hogy megtudjon élni belőle, vagy egyáltalán megérje csinálni.
2010. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
23%

Véleményem szerint semmi extrát nem tudnak azért az összegért amit kérnek érte.

Példa: a sanatopic krém (magyar termék)negyed annyiba kerül mint az flp kézkréme és a sanatopic full illat és adalékmentes míg az fpl-s nem.Használ mind a kettő,csak az egyik piszok drága.


A hálózatépítésről csak annyit hogy nyugodtan kezdje el a nővéred,már mondom előre annyi fog történni 1-2 év után rájön arra hogy ebben nincs semmiféle kereseti lehetőség,a szabadidőről nem is beszélve (az még annyi sem lesz mint eddig volt).


Minden jót!

2010. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
A Forever Living Products nem azt állítja magáról, hogy csodaszereket árul hanem étrendkiegészítőket ezenkivül kozmetikai szereket. Ami a valóság, hogy ezek a drága termékek valóban csodaszerek én tapasztalatból beszélek, családtagok és ismerősők betegségeit kigyógyította. A termékek többet nyújtanak amennyit ígérnek...ez az igazság.
2010. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
38%

10:11-es válaszadó

Ha pedig üzlet miatt akar beállni sztem is késő...de szedni őket igenis hasznos

2010. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!