Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ajánlanátok olyan Sztevia...

Ajánlanátok olyan Sztevia alapú édesítőtablettát, amitől nem lesz keserű utóíze az italnak, desszertnek?

Figyelt kérdés
Már két márkát is próbáltam, de mindkettő után enyhe keserű utóíze volt érezhető.

2023. ápr. 24. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Eritrit is jó de főleg olyan ételekben amit hővel kezelsz. Mert akkor elveszti aztán jellegzetes hűsítő hatását. Lekvárba , fekete csoki krémbe nagyon jó. Kávéba /teába ugyan így csak melegitve tedd bele. Ha feloldod vízbe és úgy forralod ki szirup állagra szörpbe is tehető.
2023. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A legjobb; Splenda.
2023. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eritritet használtam jó pár évig, de pár hónapja kijött egy kutatási hír, hogy vérrögképződésre hajlamosít, így nem ajánlott.
2023. máj. 3. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy látszik mindenki másnak érzi. Van aki édesnek, van aki keserűnek, én valami undorítóan édes ízt érzek.

Ha nem súlyos a cukorbetegséged akkor minimális kristály cukrot keverj hozzá. Ez elveszít a keserű ízét.

2023. jún. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!