Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol lehet "keserű narancs-héja...

Hol lehet "keserű narancs-héjat" vásárolni Budapesten?

Figyelt kérdés
házi likőrgyártáshoz szeretném használni, de még nem láttam sehol Budapesten, se neten elérhető formában. Köszi a segítséget előre is!

#fűszer #narancshéj #Curacao #keserű narancs héj
2015. dec. 26. 19:31
 1/3 anonim válasza:
Fővám térnél a sarkon a csarnok melletti nagy ázsiai boltban nézted?
2015. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én még ilyet nem hallottam, keserű narancs-héjat? az jó valamiféle belső gyúgynövényként is, mert nálunk a családban mindnekinek nagyon hangos a bélmozgása, már volt olyan konkrétan, akiről tudom, hogy volt aranyere is,a bélférget még nem sikerült, de semmi se kizárt, és nem tudom talán a keserű narancs-héj az jó volna rá esetleg a családilag nagyon hangos gyomorkorgásra és aktív bélmozgásra? nem a fingásra gondolok kivételesen, mert ilyenkor az is feltételezett, bocsánat egy másik blogba sikerült olvasnom csak még nem engedett be a reagálásra csak ide a keserű narancshoz, döbbenet, elképesztő, eszméletlen, hihetetlen, de az egész családnak ez a baja
2016. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pomerantz illetőleg Pomaranza néven is fut, talán ha így keresed, lehet hogy többen tudják.
2016. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!