Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet négyzetrácsos...

Hol lehet négyzetrácsos papírt venni nagy kiszerelésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szükségem van kb. 500 darab A4-es négyzetrácsos papírra.

A papírboltban (a Mamutban) 10Ft/db áron adják. Ezzel szemben ha bemegyek egy fénymásolóba, ott akár 7Ft-ért is nyomtathatok magamnak, úgyhogy ez egy óriási lehúzás.


Nem tudtok egy oldalt vagy boltot, ahol normális (mondjuk úgy 4-5Ft/lap) áron lehetne A4-es, kockás papírt venni/rendelni?


Akár 1000db-os kiszerelésben is vennék, de egyszerűen nem találok sehol.


A segítségeteket előre is köszönöm.


2011. szept. 3. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs nyomtatód? Azzal lenne a legolcsóbb.
2011. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen papír-Írószer nagykereskedésbe nézd meg,vagy hátha tudnak felvilágosítást adni,hol kapsz.
2011. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt azt írják, szórólap sokszorosítás 500 db-ig 4Ft.

2011. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A Pressel ajánlata nagyon jó, de jól értem, hogy onnan csak csomagküldéssel lehet átvenni az árut?

Csak mert 1500Ft futárköltséget és 650Ft biztosítási díjat számolnak fel. Ennyiért inkább átvenném magam.


Nyomtatóm sajnos nincs, meg különben is nagyon drága a patron. Szeretném készen venni.

Milyen egyéb papír-írószer nagykereket tudtok?


Köszönöm az eddigi segítséget és szép napot mindenkinek!

2011. szept. 3. 18:29
 6/8 A kérdező kommentje:

A Copyguru-t az előző megírása előtt nem láttam.


Az is jó ötlet, köszönöm.

Az egyetlen bajom vele, hogy csak egyoldalas papír esetén vállalja 4Ft-ért. Kétoldalas papírnál 7Ft laponként. De még így is ez éri meg a legjobban.


Röhej, hogy ilyen nehéz hozzájutni egy kétoldalas, négyzetrácsos papírhoz normális áron. :D

2011. szept. 3. 20:55
 7/8 anonim válasza:

Sikerült azóta valamit találni? Komolyan agyhúgykövet kapok, hogy nem találok 11 ft alatt... Az idegesít fel, hogy négyzetrácsos füzetet sokkal olcsóbb lapáron lehet kapni :/


[link]


Pl itt, 2.5 Ft / lapos áron! Pedig ezt még le is kell fűzni, borítót rárakni stb...Neeem, külön 11 Ft laponként lik nélkül :D


Nekem arra kéne, hogy erre jegyzeteljek egyetemen kémiát és matekot. Sima fehér lapra csúnyán írok, és a mateknél jól jön a négyzetrács... Nyomtatni meg azért nem akarok, mert szerintem túl fekete lenne a négyzetháló, és az meg zavaró szerintem... és még szórakozni is kell vele egy fél órát.


Szóval ha találtál valamit szólj :)

2013. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Na hosszas nyomozással azthiszem megtaláltam a céget amire szükségünk van :P


[link]


Pesten személyesen átvehető az áru és remek árak vannak 50 lapos verzió 3.9 Ft/ lap, és még ragasztott is, így nem hullik szét a táskában.

2013. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!