Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol tudnék alchemilla tinktúrá...

Hol tudnék alchemilla tinktúrát venni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Lényegében palástfűt.

Gyógynövény üzletekben tuti kapsz,alchemilla tinktúrát,de patikában is 4050ft 20ml.Tinktúra formájában jóval hatásosabb a palástfű,mint tea formájában. A sárgatest elégtelenség és a beágyazódás javításán túl nagyon jó vetélések elkerülésére.Egészen a 12. hétig szabad szedni.


Naponta 2x7 cseppet hagyjunk a nyelvünk alatt felszívódni a tüszörepedéstöl a ciklus végéig. A 20 ml tinktúra kb. 4-5 ciklusra elég.

2011. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
esetleg konkrét patikát tudsz írni, ahol kapható Bp-en?
2011. jan. 8. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Alma patikában tuti van,mi Kom.Esztergom-megyeiek vagyunk és a sógornőm ott vett(Tatabányán,alma patikában)Budapesten nem tudom hol van alma patika,de biztosan van.Én nem alkalmaztam még ezt a készítményt,de több ismerősöm is igen.Nekik segített.

2011. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hú, köszi! Van ilyen patika a környéken meg iy nézem! Azt nem tudod véletlenül, hogy mennyibe került?!

Jól értem, náluk már gyarapodott a család és talán ennek köszönhető?! :) én is nagyon bizakodom...

2011. jan. 10. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:

4050ft 20ml,a patikában.Ezt azért mertem írni,akkor neked,mert pont együtt nézelődtünk a gyakorin:)

Igen,sajna voltak gondjai.Én csak tea formájában ittam,tehát a cseppeket nem használtam.Neki be jött,vagy nem tudom,de ő esküszik rá,hogy segített.

2011. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jártam sikerrel az alma patikában. Várom a további ötleteket!
2011. jan. 11. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!