Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol lehet propolisz tinktúrát...

Hol lehet propolisz tinktúrát venni?

Figyelt kérdés
Apumnak már régóta fája torka, volt két orvosnál, beszedettek vele egy csomó antibiotikumot, de egyik sem használt...
2010. jún. 19. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Herbáriába kéne érdeklődni,vagy méhészeknél talán hozzájuthatsz.
2010. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mézkereskedésben lehet kapni.Nem tudom budapesti vagy-e,ha igen akkor a Lehel piacon a 13.kerületi Lehel téren van ilyen.
2010. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Borsod megyében lakom, a a legközelebbi Herbária üzlet Tiszaújvárosban van, de ott még sohasem jártam >,<

A pesti piacokat pedig nem ismerem, de köszönöm a segítséget.

Dm-ben vagy Rossmanban is szoktak lenni ilyen biogyógyszerfélék, ott nincs esetleg? Vagy nagyobb gyógyszertárban?

2010. jún. 19. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok, én a piacon szoktam venni, biztos ott is van a piacon olyan aki mézeket árul. Van propoliszos méz is, fincsi:P
2010. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezek szerint a nagyobb piacokon biztos találok. köszönöm mindenkinek :)
2010. jún. 20. 17:27
 6/8 A kérdező kommentje:

lehet gyógyszertárban is kapni, a Naturland is gyárt ilyet :)

[link]

2010. jún. 27. 14:41
 7/8 anonim válasza:
Nálam lehet kapni! eredeti termelői semmi vegyszer + eredeti biopálesszal ! ha érdekel irj privibe
2012. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lompi válasza:
Én most hozattam a www.mezbarlang.hu oldalról. 3 napon belül megékezett. Többféle kiszerelésben is van !
2018. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!