Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Este lehet salátát enni?

Este lehet salátát enni?

Figyelt kérdés
Eddig abban a hitben éltem, hogy a saláta a megfelelő étel este az alacsony szénhidráttartalma miatt. Viszont most valaki azt mondta, hogy nehezen emészthető a magas rosttartalma miatt. Igaz ez?
2011. jan. 12. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Már mindenre mondtak mindent. Este a legjobb a gyomrodnak, ha zöldséget és sovány húst eszel, ezekből csinálhatsz salit. Én úgy tudom, a gyümölcs annyira nem jó, mert cukros (mondjuk ha nem diétázol, akkor mindegy), a tejtermék zsíros, a többi szóba se jön. Szóval még a sali a legjobb.
2011. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Légyszives ne salizz!!! Az saláta! :) :D

Én úgytudom hogy nem hízlal! ha fogyókúrázol akkor olajat ne tegyél rá bár különben sincs rá nagyon szükség! :)

2011. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a salizásért, a gyorsabb írás miatt írok néha ilyeneket, amúgy tényleg nem szokásom, és én sem szeretem az ilyet :) Mást (pl voh, meg h) nem írok soha.
2011. jan. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#vok
2011. jan. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nagyontamas ***** válasza:
43%

18 óráig vacsorázz, és akkor, ha egyébként nem diétázol mértékkel bármit ehetsz.

A friss zöldségekből elkészített saláta a legremekebb étel!

Olajat is tehetsz rá, de ne tocsogjon az olajban. A vitaminok egy része csak zsírokban, olajakban oldódik, szüksége van rá a szervezetnek.

Kiváló élettani hatása van a repce, az olíva, és a tökmag olajnak.

Érdemes egy kis apróra vágott dióbéllel is meghinteni a salátát. Ha húst nem eszel hozzá, akkor a fehérje szükségleted kockára vágott feta sajttal, vagy csicseri borsóval tudod kielégíteni.

Ami meg az élelmi rostokat illeti nagyon fontosak a jó emésztéshez!

2011. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha én 18 után nem ennék, akkor 17 órát éhezne a testem. Milyen tanács ez?

18 után akkor ne egyél, ha 19-kor már alszol.

2016. febr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!