Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Salátát szeretnénk vacsira...

Salátát szeretnénk vacsira enni. Milyen öntetet készitsek hozzá? Eceteset vagy natúr joghurtosat?

Figyelt kérdés
Raknánk bele ubit,föt tojásnak fehér részét,meg hasonló zöldségeket.Párolt csirkecomb még bele férne vacsihoz?
2011. jan. 23. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy tökjó vacsi, csirke nyugodtan mehet :). Jómagam joghurttal készíteném, s nem használnék porokat, magam szoktam fűszerezni :).
2011. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonlókat szoktam, nekem a csirkemell sonka/husi alap a salátába, vacsorára tökéletes, hisz nincs benne ch. úgy szoktam, hogy veszek kb egy fél kefírt, és vannak ilyen salátaporok (olaszos, cézár, ezersziget, tzatziki, fokhagymás, stb...) ezeket elkeverem a kefírben, és beleforgatom a zöldséget. épp csak annyit teszek rá, hogy megízesítse, hogy azért ne tocsogjon a szószban a zöldség. így egy tasak elég 3-4x-re is.
2011. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!