Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen elelmiszereket nem...

Milyen elelmiszereket nem lehet fogyasztani meregtelenites idejen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a husfelek nem ajanlottak egyeltalan. A tejtermekeket milyen mertekben lehet fogyasztani?

Inkabb arra kene vigyazzak hogy ami alattol van, azt egyeltalan vagy nagyon kevesbe fogyasszam?

Meregtelenito teat is hasznalok, meg fogyasztok boven vizet es gyumolcsoket.

Ez a harmadik meregtelenito napom. Az utobbi ketton fogyasztottam keves hust meg tejet, mert olvastam hogy fokozatosan kell lemondani rola, de teat is fogyasztottam melle. Eppen fogyo holdfazis van, ami segit a meregtelenitesben allitolag.

Ha lennenek javaslatok a reszeitekrol, kerlek irjatok. Elore koszonom.


2009. febr. 14. 07:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen csak olyat ami természetes. Olyat semmikép ne fogyassz amiben adalékanyagok vannak (tartósitószer, szinezék állományjavitó stb). Viszont ha már túl vagy az elején akkor mindenképp ajánlom a rostdús táplálkozást, mert a rost olyan a szervezet számára mint a seprű (a zabkorpa az az egyik legrostdúsabb kaja) kisöpri a bélrendszert. Méregtelenitéshez külső segitség lehet még a szaunázás is. Ha van lehetőséged akkor menj mindegy hogy sima vagy infra.
2009. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!